Penzion V Podzámčí
Datum příjezdu
Datum odjezdu

Vybavení a služby - Penzion V Podzámčí

  • Pokud si připlatíte 200 Kč je možné ubytovat i vašeho psa.
  • Parkování je možné na přilehlém parkovišti.
  • V ceně ubytování je zahrnuto bezdrátové připojení k internetu.
  • Jistě oceníte televizi na pokoji zdarma.

Otevírací doba - Penzion V Podzámčí

Příjezd (check-in) od 14:00 hodin, případně dle dohody. Odjezd (check-out) do 10 hodin, případně dle dohody. Parkování je zdarma přímo před penzionem nebo na přilehlém parkovišti zdarma. Možnost úschovy kol a parkování motorek v oploceném prostoru.

Ubytování a služby - Penzion V Podzámčí

V našem malém penzionu se můžete těšit na dvoulůžkový a třílůžkový komfortní pokoj nebo rodinný prostorný apartmán se třemi postelemi a rozkládací sedací soupravou, kterou lze použít jako přistýlku pro dvě osoby. Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchou a minibarem. Apartmán navíc disponuje prostornou koupelnou s vanou, trezorem a plně vybavenou kuchyňkou.

Stravování - Penzion V Podzámčí

Hostům poskytujeme chutné a bohaté snídaně, které jsou podávány v naší útulné společenské místnosti. Celodenní stravování je možné v historickém centru města, kde naleznete řadu vyhlášených restaurací a kaváren.

Okolí - Penzion V Podzámčí

Litomyšl je krásné historické město plné útulných kaváren, elegantních restaurací, starožitných obchůdků a historických památek. Těšit se můžete na zámek Litomyšl, Kozlov u České Třebové, románskou rotundu nebo zámek Nové Hrady. Za přírodou nemusíte jezdit daleko. V blízkosti naleznete přírodní rezervaci Toulovcovy maštale. Pardubicko Vám nabídne široké sportovní i kulturní využití a také jedinečně výborný perník.